O nas

Od początku działalności naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Temu celowi podporządkowujemy wszystkie nasze działania. Strategia marketingowa firmy opiera się na wysokiej jakości dostarczanych przez nas usług. Dania tradycyjnej kuchni polskiej, włoskiej, arabskiej które Państwu oferujemy przygotowywane są z najświeższych i wyselekcjonowanych produktów, tak by sprostać oczekiwaniu najbardziej wymagających klientów.
Śniadania (tylko w lokalu), zupy, zestawy obiadowe, obiady domowe, kurczaki z rożna, tortille, zestawy z grilla, kebab zarówno w bułce jak i w zestawach, ryby (łosoś), zestawy dziecięce (nuggetsy), pierogi, pizza, makarony, lasagne, hot-dogi, hamburgery, cheesburgery, sałatki i surówki możecie Państwo zamówić bezpośrednio w naszych lokalach w Przeźmierowie lub Plewiskach. Przyjmujemy także zamówienia telefoniczne lub online z dostawą do klienta. Gwarantujemy że jedzenie będzie pyszne i szybko zrealizowane.
W Poznaniu dowozimy do takich miejsc jak: Fabianowo, Grunwald (od Kaczej / Jawornickiej / Smoluchowskiego), Ławica, Marcelin , Os. Bajkowe, Os. Kwiatowe, Os. Lotników, Smochowice, Świerczewo, Wola. Poza Poznaniem obsługujemy: Baranowo, Batorowo, Chomęcice, Chyby, Dąbrowa, Dąbrówka, Dopiewiec, Dopiewo, Głuchowo, Gołuski, Jankowice, Kiekrz, Kobylniki, Komorniki, Konarzewo, Kotowo, Krzyżowniki, Luboń, Lusowo, Lusówko, Napachanie, Palędzie, Plewiska, Przeźmierowo, Rogierówko, Rosnowo, Rosnówko, Rudnicze, Rumianek, Sady, Sierosław, Skórzewo, Swadzim, Szreniawa, Tarnowo Podgórne, Walerianowo, Wiry, Wysogotowo, Zakrzewo.
Zamówione jedzenie na telefon lub online dowozimy flotą własnych samochodów, których obecnie mamy siedem.
Zapraszamy również do naszych lokali w Przeźmierowie i Plewiskach gdzie na miejscu w miłej atmosferze serwujemy pyszne jedzenie.
Solidna marka „BISTRO DROMADER”, wytrwałość i zdobyte doświadczenie zaowocowały pozycją lidera na lokalnym rynku, a nasze promocje a szczególnie Karta rabatowa cieszą się dużym powodzeniem.